מבט מלמעלהמי אנחנו?  מועדון הצלילה בתל אביב הינו "חוליה נוספת  בשרשת" של רשת מועדוני הצלילה של קבוצת הריף - קבוצת מועדוני הצלילה המקצועית בישראל. המועדון הוקם על-מנת לענות על הצורך  של תושבי המרכז והצפון  שמבקשים לבצע קורס צלילה באיזור המגורים שלהם (ניתן לקיים גם קורסים בסופי שבוע) להצטרף לקורס צלילה משולב  אילת  ת"א, בין אם במסגרת קבוצתית ובין אם בתנאי VIP, וכן, להציע שירותי צלילה מתקדמים ויחודיים בים התיכון. מועדון הצלילה בת"א מאפשר לכם להתחיל את חווית הצלילה שלכם באיזור המגורים שלכם ולהמשיכה באחד ממועדוני הקבוצה באילת או בהרפתקאת צלילה מחוץ לגבולות הארץ.  
מועדון הצלילה תוכנן ומתופעל כך שיעמוד בכל הסטנדרטים המקצועיים והתיירותיים של קבוצת הריף.

איפה אנחנו נמצאים ואיך מגיעים?  ממש בליבה של תל אביב. ובאופן טבעי,  בחרנו במקום שהוא מחובר למים, כזה שיאפשר גישה נוחה לים גם מהחוף וגם מסירה.  אז  אם ניחשתם שמדובר במרינה של ת"א, לא טעיתם. ולמי שאינו מכיר, המרינה ממוקמת  בחוף גורדון  המיתולוגי.

מהשער הראשי של המרינה פונים שמאלה. לאחר כ 50 מטר  מגיעים למועדון הצלילה שלנו השוכן ביחד עם אוקטופוס טיולי צלילה.

בשבילנו צלילה היא דרך חיים.. ולמי שנדבק בחיידק הצלילה, נושם צלילה, חושב צלילה וחולם צלילה אנו מציעים
לגלות מקומות חדשים ולצלול באתרי צלילה אקזוטיים בכל העולם. לשם כך חברנו לגוף המקצועי ביותר בתחום, בעל רקורד ומוניטין מוכחים – אוקטופוס  טיולי צלילה.
אוקטופוס מתמחה מזה שנים בטיולי צלילה לסיני, עקבה ובכל העולם. כאן תוכלו להצטרף למשלחות, חופשות צלילה, מתנות הפתעה לצוללים, חוויות צלילה לחובבי הרפתקאות ולכל המשפחה, ובעצם, אם נסכם במשפט אחד - "להרחיב את גבולות הצלילה מעבר לגבולות המדינה"...

אילו פעילויות נוספות מתקיימות במקום?
במועדון הצלילה בתל אביב  אנו מציעים את כל פעילויות הצלילה שאתם מכירים: קורסי צלילה והתמחויות בכל הרמות, קורסי צלילה טכנית, צלילות רענון  הפלגות לאתרי צלילה נבחרים בים התיכון מסירת קומנדו או קטמרן מפוארת, שירותי השכרת ציוד, דחיסת אוויר ונייטרוקס מעבדה לתיקון וטיפול ושירות  בציוד צלילה. לחצו כאן לתכנית הפעילות השבועית הקבועה שלהמועדון.       
במקום פועלת גם חנות צלילה שחלק גדול מהציוד שנמכר בה תוכלו לראות גם ב"חנות הציוד  הוירטואלית" שלנו, להזמין טלפונית ולבוא ולאסוף אותו (להזכירכם בת"א יש להוסיף מע"מ על המחירים הרשומים)
המשרד חזית המועדון
אבל זה לא הכל ...

front P.D.S  - צלילה מקצועית(Professional Diving School ביה"ס לצלילה מקצועית הראשון והיחיד בארץ שיפתח בקרוב, נועד להכשיר צוללים לביצוע עבודות תת מימיות.  ריתוך, חיתוך, שימוש בקסדה ואספקת שטח הינם רק חלק מנושאי הלימוד שבהם יוכלו להשתלם ולהתמקצע  משתתפי הקורסים לצלילה מקצועית.

מתי פתוח?  
מבט מפתח המועדון בחודשים ספטמבר - מאי (כולל) בימים ראשון - חמישי 09:00-18:00 , ובימים שיש ושבת 07:00-16:00 

בחודשים יוני , יולי אוגוסט  בימים: ראשון - חמישי  08:00-19:00 בימים  שישי ושבת  7:00-16:00 

לתכנית פעילות שבועית
לחצו כאן 

 פרטים נוספים בטל: 03-5271440 או במייל telaviv@scuba.co.il