חופשת צלילה בעקבה

petra

הנהירה הגדולה לסיני השכיחה מרבים את העובדה כי ממש מתחת לאף,  במרחק  של 15 דקות נסיעה מאילת  נמצא עולם אחר. עולם שמציע אווירת "אלף לילה ולילה",  צלילות איכותיות (אמנם לא ברמה  של אתרי הצלילה המובחרים של סיני אך בהחלט עומדות בזכות עצמם) ונקודת מוצא לאחד מהאתרים המפורסמים בעולם - פטרה. קבוצת הריף הייתה בין הראשונים ליצור קשרי עבודה עם השכנים ממזרח ובמיוחד עם קבוצת Aquamarina בעקבה שבבעלותה  מספר בתי מלון, מועדוני צלילה וחברה לטיולי מדבר. המרחק הקצר והקירבה לאילת מאפשרים לנו להציע לכם שילוב מושלם בין צלילות באילת לצלילות וחופשה בעקבה. אנו מציעים טיולי צלילה של יומיים , שלושה, או טיול המשלב יומיים צלילה ויום טיול לעיר האגדית - פטרה.

 border

מתי ואיפה נפגשים ליציאה?  היציאה לספארי היא  ממרינה דיוורס.  ניפגש בשעה 08:00 ונצא ביחד למעבר הגבול ערבה שם ימתין לנו רכב של Aquamarina שיסיע אותנו למועדון הצלילה מהלך של כ -15 דקות  נסיעה (למועניינים - ניתן להגיע למעבר הגבול גם ברכב פרטי בתאום מראש). *כשמתארגנים כקבוצה ניתן לתאם שעת יציאה שונה בהתאם לנוחות הקבוצה.

 

איפה צוללים? אתרי הצלילה של עקבה פרוסים לאורך 22 ק"מ, עד גבול ערב הסעודית. הצלילות נערכות מסירות יעודיות שמפעיל המועדון באתרי צלילה נבחרים. 

 

hotelאיפה ישנים? באחד ממלונות  Aquamarina  (מלון בדרגת שלושה כוכבים) שמהווה גם את נקודת היציאה לצלילות. 

 

איפה אוכלים? כל החבילות הן בתנאי חצי פנסיון וכוללות ארוחת בוקר וארוחה חמה - צהריים או ערב. ארוחות נוספות ניתן להזמין (בתשלום נוסף ישירות במקום) במלון או באחת מהמסעדות הרבות הפזורות בעיר. לא להחמיץ את קונדיטוריית הבקלוואה שממוקמת ליד מסעדת עלי באבא! 

 

באיזו שעה מגיעים בחזרה? מאחר שהמרחקים הם קטנים ביותר  יש לקחת בחשבון כ 45 דקות עד שעה מרגע עזיבת המועדון/מלון ועד ההגעה לאילת. לרוב החזרה בעונת החורף היא לקראת 17:00 ובקיץ 19:00  

 

מה לגבי ויזות? אין צורך בויזה לירדן אולם יש לדאוג לדרכון שתקף ל 6 חודשים לפחות שבו ישנם שני דפים ריקים או יותר
* העומדים לפני גיוס צריכים אישור מצה"ל, אותו ניתן לקבל בלשכת הגיוס העירונית.

האם יש מינימום משתתפים? ליום אחד  אנחנו מארגנים יציאה אפילו עבור בודדים. לחבילות של יומיים או יותר מינימום משתתפים הוא 4.   

 

מחירי חבילות : ניתן לבחור בין מספר חבילות:
1. יום צלילות בעקבה כולל שתי צלילות והסעות למועדון הצלילה 120$.

2. יומיים צלילות - לילה במלון 3* ( AQUA MARINA  ) על בסיס חצי פנסיון  4 צלילות מסירה או מהחוף והסעות אילת עקבה אילת - 279$.

3. שלושה ימי צלילה - 2 לילות במלון 3*  על בסיס חצי פנסיון ( AQUA MARINA ),  שש צלילות מסירה או מהחוף והסעות אילת עקבה אילת  - 395$.

* בכל אחת מהחבילות ניתן לשלב: יום טיול מהמם לפטרה הכולל רכיבה על סוסים, ארוחת צהריים בפטרה, הדרכה באנגלית והסעות.  התקשרו לפרטים נוספיםaqaba6


המחיר כולל
: הסעות (אילת עקבה אילת ), לינה וארוחות בהתאם לחבילה הנבחרת, הדרכת צלילה, מיכלי-אויר
,משקולות.
 

המחיר אינו כולל:  ציוד צלילה (מעבר למיכלים ולמשקולות) ניתן לשכור בתוספת של 100 ש"ח  ליום (מחיר מבצע לספארי) טיפים למדריכי הצלילה ומלווים מקומיים. ביטוח צלילה וביטוח נסיעות לחו'ל. ניתן לרכוש ביטוח צלילה ישירות באתר.

מיסי מעבר: 68 ש"ח צד ישראלי, 5 דינר צד ירדני ביציאה.(מעת לעת משתנה גובה המס) ארוחות שאינן מפורטות ושתייה

האם כקבוצה, נוכל לתאם תאריכים מיוחדים שיתאימו לנו? בהחלט! עבור קבוצות מאורגנות נוכל לבנות תוכנית, תאריך ומחיר מיוחד.

 

תנאי הרשמה! 25%  ממחיר הספארי להבטחת מקום, בעת ההרשמה, מתוכם 100 ש"ח דמי ביטול והרשמה, שלא יוחזרו בכל מקרה של ביטול. 75% הנותרים עד חודש לפני היציאה. ניתן לשלם במזומן, או בכרטיסי אשראי. הזמנת מקום  מובטחת רק לאחר שהועברה מקדמה ל"קבוצת הריף". התשלום הנו עפ"י שער מזומנים גבוה של הדולר ביום התשלום.

 

מה לגבי דמי ביטול? לאחר ההרשמה, 100 ש"ח אשר הנם דמי טיפול והרשמה שלא יוחזרו בכל מקרה של ביטול.

ביטול מכל סיבה שהיא, 3 שבועות לפני הטיול, הצולל יחויב ב- 25% מעלות החבילה.                 

ביטול  שבועיים לפני היציאה, הצולל יחויב ב - 50% מעלות החבילה.                                

ביטול  שבוע, או פחות, לפני היציאה, הצולל יחויב ב - 100% ממחיר החבילה.                         

  

לרשימת התאריכים המלאה וטפסי הרשמה לחצו כאן 

פרטים נוספים במרינה טל: 086376787 , מיכאל בטל: 052-6021026, מועדון הצלילה בת"א: 035271440 

או בדוא"ל safari@scuba.co.il
ט.ל.ח  המחירים עשויים להשתנות ללא הודעה מראש