שירותי צילום

צילום תת מימי
חווית הצלילה שלכם אינה חייבת להשאר כזיכרון שרק בעזרת הדמיון תוכלו לשחזרה. באפשרותכם לתעד את החוויה, לשתף את החברים ולהחזיק הוכחה שגם אתם הייתם שם - בעולם הקסום שמתחת למים.

השכרת מצלמות דיגטאליות תת מימיות - אתם מצלמים מתחת למים

 

לצוללים עצטיפים לצילוםמאיים אנו מציעים את מיטב הטכנולוגיה העכשווית - מצלמות דגיטאליות תת- מימיות. אנו משתמשים במצלמות  יעודיות של Sea&Sea.  שוב אין צורך להשכיר מצלמה, לצלם את התמונה שתביא לכם את הפרסום העולמי ולגלות ש... כלום לא יצא. המצלמות הדגטאליות התת- מימיות פועלות ממש כמו "אחיותיהן" היבשתיות אך בהבדל מהותי אחד- צילמתם, ראיתם את התוצאה מייד. כרטיס הזכרון הגדול שאנו מספקים עם המצלמה יאפשר לכם לצלם כמות גדולה של  תמונות ברזולציה גבוהה (שמספיקה להדפסה איכותית). כדי ללמוד יותר על אופן השימוש במצלמה הדיגטאלית וחשוב לדעת לחצו photo2כאן. הצצה חטופה בתמונות שלפניכם תגלה לכם שאת החוויה התת מימית תוכלו לקחת אתכם ולסחוט מהסובבים קריאות התפעלות, משל הייתם צלמים מקצועיים מאז ומתמיד. בגמר הצילום תקבלו את התמונות ע"ג דיסק שממנו תוכלו להדפיס, לעבד תמונה, או לשלוח במייל לחברים או להעלות ישרות ל"פייסבוק". 

את המצלמות הדיגטאליות ניתן להשכיר במרינה דיוורס פרטים  בטל: 086376787, או דרך המועדון בריף הדולפינים (בריף הדולפינים השכרת המצלמות היא לשימוש מחוץ לאתר) . לצפייה בדוגמאות של תמונות שצולמו בידי צוללים שהשתמשו במצלמות לחצו כאן.  

 

 
 
צילום חווית הצלילה שלכם בריף הדולפינים

ran1לרשות המבקרים בריף הדולפינים עומדת מחלקת הצילום של ריף הדולפינים שממוקמת ממש בצמוד למועדון הצלילה.

מחלקת הצילום מאפשרת לכם לבחור בין סרט וידאו תת-מימי או תמונות, שדוגמאות שלהם תוכלו לראות במחלקת הצילום.

 

סרט קצר (DVD )כ - 10 דקות הנחלקות לדקה צילום של ההתארגנות והירידה למים ושאר הזמן לצלילה עצמה. 

מחיר - 269 ש"ח.    

 

סרט  מלא (DVD ) כ - 20 דקות הנחלקות ל 3 דקות צילום של ההתארגנות והכניסה למים ושאר הזמן מוקדש לצלילה עצמה. מחיר - 349 ש"ח.  

 

סרט הוידאו יתעד את מהלך הצלילה, המפגש עם הדולפינים, הקסם של ים סוף והכניסה והיציאה מן המים. בנוסף לכך, לכל סרט וידאו (קצר או מלא) מתלווה גם "קליפ" באורך של 4 דקות ומוסיקת רקע תואמת. (זמן זה הוא בנוסף על הזמן שצויין לעיל).  עריכת הסרט נעשית במקום, והסרט הכולל עטיפה מהודרת מוכן כ- 45-30 דקות לאחר סיום הצלילה. ran2

עוד ניתן לערוך קליפים לבר מצווה, חתונות, הצעות נישואין וכל רעיון אחר שעולה על דעתכם.

 

תמונות - אינכם חייבים להחליט על רכישת תמונות מראש. הצלמים שלנו נמצאים בחוף ומתחת למים ויתעדו את ההכנות לצלילה והצלילה עצמה. בגמר הצלילה תוכלו לגשת לדלפק של מחלקת הצילום ולבחור את התמונות שאהבתם. ניתן להדפיסן גם ע"ג חולצות או פד למחשב.

 

מחירים  - עלות של תמונה מחוץ למים - 21 ש"ח. עלות לתמונה מתחת למים - 29 ש"ח. עלות להדפסת תמונה על פד למחשב - 39 ש"ח. עלות להדפסת תמונה על חולצה - 50 ש"ח.

 

שעות פעילות - מחלקת הצילום פועלת מדי יום בין השעות: 08:30-17:00   


ט.ל.ח - מחירי שרותי הצילום הינם באחריות מחלקת הצילום בריף הדולפינים ועשויים להשתנות ללא הודעה מראש