מועדון חברים

בימים שבהן מרבית החברות חושבות איך להביא אתכם אבל כמעט שוכחות אתכם ברגע שנפלתם "ברשת", אנחנו בקבוצת הריף רואים בבחירה  שלכם בנו מחמאה, אך לא פחות מזה מחוייבות - שלנו כלפיכם. לא חשוב מה הרקע שלכם והיכן למדתם. אם יש לכם כרטיס חבר אתם פשוט שווים יותר...

איך מצטרפים למועדון החברים של קבוצת הריף?

כרטיס החבר הבסיסי של הקבוצה מוענק במתנה לכל מי שמבצע קורס צלילה באחד ממועדוני הקבוצה ולכל מי שרוכש  ביטוח צלילה  דרך האתר. אפשרות נוספת היא לרכוש את הכרטיס ישירות.

צוללים שמעוניינים לשדרג את ההטבות שמקנה להם הכרטיס הבסיסי ו"לשכוח את הארנק בבית" יוכלו לרכוש את כרטיס חבר: ספורטיבי. או 
טכני.  

 

אילו הטבות יש לחברי קבוצת הריף? מחזיקי כל סוגי כרטיסי החבר נהנים מההטבות הבאות:


10% הנחה על רכישת ציוד בחנויות ציוד הצלילה של קבוצת הריף20% הנחה על שירותי צלילה והשכרת ציוד צלילה
15% הנחה על קורסי המשך (למעט קורס צולל מתקדם/שני כוכבים)    15% הנחה על הדרכה והשכרה של סקוטר תת-מימי
20% הנחה על מחירי הכניסה לריף הדולפינים לחבר ולבני משפחה מדרגה ראשונה הטבות חברי קבוצת הריף נהנים משורה של הטבות והנחות בבתי עסק באילת ובתא (ההנחה באחריות בית העסק) 
  15% חברי הקבוצה ובני משפחתם נהנים מ15% הנחה על פעילויות ספורט ימי אילת 15% הנחה על סידורי לינה במלון בלו, מלון הבית של קבוצת הריף.  

 
כרטיס חבר בסיסי
כרטיס חבר בסיסי

מחזיקי כרטיס חבר  נהנים למשך שנה  מכל ההטבות המופיעות לעילמחיר: 99 (או במתנה למסיימי קורס צלילה עם הקבוצה  או רוכשי ביטוח צלילה דרך קבוצת הריף)


כרטיס חבר "ספורטיבי"  

כרטיס חבר ספורטיבי

מחזיקי כרטיס חבר "ספורטיבי" נהנים מכל ההטבות של כרטיס חבר בסיסי ובנוסף

בקבלת שירותי צלילה בכל מועדוני הקבוצה, שירות חופשי לשנה של: מילוי ושימוש במכלי נייטרוקס (32% ו 36%) ואוויר + משקולות . *שימוש חופשי מתייחס למיכל אחד (בכל נפח) לכל צלילה, ללא הגבלת מספר צלילות ביום ואינו כולל דאבלים, פוני, וכו... ובכפוף להצהרת המבקש.
מחיר: 550 ₪ למנוי חדש. 480 ₪ לחידוש מנוי.


כרטיס חבר "טכני"  
member_card_gold

מחזיקי כרטיס חבר "טכני" נהנים מכל ההטבות של כרטיס חבר בסיסי ובנוסף

כולל שרות חופשי לשנה של: מילוי ושימוש במכלים של כל תערובת נייטרוקס עד 40%, כולל מכלי "פוני", "דאבלים" ומשקולות, הנחה 20% על מילוי הליום.

מחיר: 1200 ₪ למנוי .

איך מצטרפים? דרך דלפקי המועדונים של קבוצת הריף או דרך אתר הקבוצה.

להורדת טופס הצטרפותלטופס הצטרפות לחצו כאןלכמה זמן תקף הכרטיס?  

תוקף כל כרטיס הוא לשנה וניתן לחדש אותו בתשלום, או  להאריך את תוקפו בשנה נוספת. מחזיקי כרטיס החבר הבסיסי נהנים מחידוש במתנה כנגד חידוש ביטוח הצלילה (הארכת תוקף כנגד חידוש ביטוח  שנעשה בדלפקי מועדוני הקבוצה או דרך אתר הקבוצה).

 

 כמה זמן לוקח לקבל את הכרטיס?

מייד כשתסיימו למלא את פרטיכם האישיים בטופס ההצטרפות הכרטיס נכנס לתוקף ואתם מקבלים כרטיס חבר זמני. קליטת החברים החדשים במערכת והפקת הכרטיס הקבוע שישלח אליכם, אורכת  כ - 8 שבועות.  

 

הכרטיס הקבוע אבד או שלא היגיע 

אם מלאתם במדוייק את פרטיכם האישיים אתם נמצאים במערכת וקל לנו לאתר אתכם, וכמובן שכל הזכויות נשמרות לכם גם אם לא הצגתם את הכרטיס. לבירורים ופניות בנושא כרטיס החבר לחצו כאן

הודעות על עדכונים ורשימת תפוצה 

אתר קבוצת הריף מתעדכן באופן קבוע ואנו שולחים מעת לעת הודעות על עדכונים . רשימת התפוצה היא לעניין הודעה על עדכונים ושמירה על קשר,  ולזה בלבד. איננו משתפים אף גורם אחר במשלוח העדכונים. אם אינכם מעוניינים בקבלת עדכונים לחצו על הסר אותי מרשימת תפוצה, בעת קבלת מכתב עדכון

כי אצלינו חבר שווה יותר - עובדה! וכרטיס חבר של קבוצת הריף שווה הרבה יותר עובדה!