מי אנחנו?

מרינה דיוורס  מקבוצת הריף,  " האחות הצעירה" של מועדון הצלילה בריף הדולפינים, נוסדה באמצע שנות ה-90 ושמה לה למטרה לתת שירותי צלילה ברמת איכות ומקצועיות גבוהים ביותר מהצד האחד,  תוך שמירה על רמת מחירים סבירה מהצד האחר.

ואכן, תוך פרק זמן קצר למדי הפך המקום לאבן שואבת לצוללים שחיפשו מועדון ברמה מקצועית גבוהה, המשלב אוירה ביתית חמה ויחס אישי לכל לקוח. במקביל היתה מרינה דיוורס ל"מכה" של הצלילה הטכנית ודוגמה לאירגון שהעמיד את  האיכות, המקצועיות והבטיחות בראש סדר העדיפויות שלה.

לקוחות מרינה דייורס כמו לקוחות שאר מועדוני הקבוצה נהנים ממגוון שירותים והנחות שמקנה להם החברות בקבוצת הריף  קבוצת מועדוני הצלילה המקצועית בישראל.

 

איפה אנחנו ממוקמים

 חזית מועדון צלילה

בחוף אלמוג באילת במרינה הדרומית, צמוד לחוף הויליג', כ- 5 ק"מ מדרום לעיר, על כביש אילת טבה. חזית המועדון פונה למגרש חניה רחב ידיים וללקוחות המועדון ישנה גישה עם רכב לצרכי פריקה והעמסת ציוד, מרחק של מטרים ספורים מדלפק המועדון. בין החזית לחלקו האחורי של המועדון רחבה מרווחת ומקורה, שבה ישנם תאים לאכסון ציוד ואיזור להתארגנות הצוללים. מכאן הדרך אל המים בין אם בסירה או ברגל היא מטרים ספורים. שביל גישה מרוצף מוביל אל המים לפתחו של אחד מאתרי הצלילה הפופולאריים באילת – הסטי"ל. מיקומו של המועדון מהווה גם נקודת יציאה מושלמת לאתרי הצלילה של חוף אלמוג.ואם תמשיכו לגלול את הדף ותגלו לא רק היכן אנחנו, אלא גם את מה שיש לנו להציע...

 

 

צלילה במועדון צלילהבית ספר לצלילה -  המועדון מציע מגוון של קורסי צלילה, החל מצלילת היכרות למתחילים  ועד לקורסי מדריכים. לרשימת הקורסים המלאה לחצו כאן.

לרשות חניכי הקורסים עומדת כיתה מרווחת וממוזגת המצוידת במיטב ציוד ההדרכה. כל פעילויות הצלילה מבוצעות ע"י מדריכי צלילה מנוסים, שפועלים בפיקוח רשות הצלילה ובקר איכות פנימי של הקבוצה.

  

צלילות מודרכות – לצוללים מוסמכים אנו מציעים מגוון עשיר של פעילויות צלילה -  יציאות יומיות ברכב לאתרי צלילה נבחרים באילת. פעילויות צלילה עם דולפינים בריף הדולפינים,

 

סירת צוללים של מועדון צלילה

 יציאות בסירה לגנים היפניים, לגן הפסלים ולחוות הדגים, הפלגות צלילה יומיות ע"ג יאכטה לאתרי צלילה באיזור אילת לאי האלמוגים והפלגות קסומות אל השקיעה הכוללות צלילת לילה וארוחת ערב מפוארת. ללוח הפעילות השבועי לחצו כאן.

פעילויות נוספות – במקום ניתן לשכור ציוד צלילה, מצלמות דגיטאליות תת-מימיות, סקוטרים  תת מימיים (נדרש קורס המתקיים במקום) שירותי דחיסה והסעות לאתרי צלילה.

ספאריף -  ספארי הצלילה של קבוצת הריף, מאפשר לכם להצטרף לספארי צלילה בסיני ע"ג ספינות נוחות, עם מדריכים מקצועיים ובמחירים נוחים. 

  

 צלילה טרימיקס במועדון

 צלילה טכנית -  הצלילה הטכנית בישראל נוסדה ע"י קבוצת מדריכים בכירים, ממקימי קבוצת הריף, כדי לאפשר לקבוצה הולכת וגדלה של צוללים שחיפשו מימד נוסף בצלילה, ללכת רחוק יותר, עמוק יותר ובצורה בטוחה יותר. בהתאם לקו המקצועי חסר הפשרות של הקבוצה, גם בתחום הצלילה הטכנית  בחרנו בארגון הצלילה הטכנית המחמיר והמקצועי ביותר ANDI. במרינה פועל מרכז גדול של אנדי  המציע  מגוון של קורסים טכניים החל מנייטרוקס למתחילים ועד קורסי מערכות סגורות וצלילות טרימיקס למתקדמים. כמו כן, מוצעים שירותי דחיסה לכל תערובת גז הנדרשת לביצוע פעילות הצלילה הטכנית ומעבדת ציוד משוכללת המאפשרת הסבת ציוד צלילה לנייטרוקס וטיפול מקצועי ואמין במרבית סוגי הציוד הקיימים בשוק.
 


  

שירותים נוספים - במקום פועלת חנות לציוד צלילה שבה ניתן למצוא ציוד של מיטב היצרנים בעולם, שאת חלקו אנחנו מיבאים ישירות.  מחיר ציוד הצלילה באילת הוא ללא מע"מ.  

בנוסף לפעילויות הצלילה  אנו מציעים ללקוחותינו אפשרויות  לסידורי לינה ברמות שונות. 

יש לכם נייד עם חיבור רשת אלחוטי? יש לכם נקודה חמה אצלנו
קורס צלילה במרינה דיוורס

ימי פעילות
: המועדון פתוח בכל ימות השנה למעט יום הזכרון ויום כיפור

שעות הפעילות: שעות הפעילות שלנו  הן משעה 08:30 -  17:00 בימים א-ה ושבת  ו 08:30 - 19:00 בימי שישי

בין התאריכים 1/7  ועד ה - 30/10 המועדון פתוח: מהשעה 08:00-18:00 בימים א-ה ושבת. בימי שישי 07:30-19:00.   

 

לקבלת מידע נוסף,  צרו עימנו קשר בשעות הפעילות בטל: 08-6376787  במייל:  marina@scuba.co.il 

פייסבוק של מועדון צלילה


לחזרה לדף הבית.