צור קשר חפש באתר צילם תת מימי המדריך שלי ביטוח צלילה דף הבית
 

איזה ביטוח צלילה אתם מקבלים?

 

בקבוצת הריף – קבוצת מועדוני הצלילה המקצועית ביותר בישראל, אנחנו מאמינים שגם ביטוח הצלילה שעליו אנו ממליצים צריך להיות הביטוח האמין והמקצועי ביותר. ביטוח צלילה אמין משמעו, שכאשר אתם צריכים אותו הוא שם – ללא תנאים או התניות (קראו גם את ביטוחי צלילה- האם כולם אותו הדבר) .

אנחנו בחרנו לפעול מול ביטוח הצלילה של כלל -  שמשווק ע"י א. רפאל (RDI), הכי ותיק בשטח והכי חשוב, לאור נסיננו - מבטיח וגם מקיים.

האם הביטוח תקף גם לחו"ל?

כן, בהתאם לתנאים המופיעים בפוליסת ביטוח הצלילה. על מנת להמנע מאי נעימויות  
חברת הביטוח ממליצה להקפיד לקחת את כרטיס הפלסטיק המונפק על ידה ולא להסתפק בהעתק הפוליסה שמופק באתר. 

 

איך רוכשים או מחדשים ביטוח צלילה?

 

הקישור המצורף פותח את האתר  של RDI המשווק את פוליסת ביטוח הצלילה של כלל ביטוח. זהו אתר מאובטח המאפשר לכם לרכוש ביטוח חדש, לבדוק תוקף פוליסת ביטוח קיימת, להפיק העתק פוליסת ביטוח שאבדה ולחדש ביטוח שפג תוקפו. לצפייה בתקציר הפוליסה בעברית ובאנגלית לחצו כאן. לתשומת לבכם - המחירים ותנאי הפוליסה המעודכנים והמחייבים הינם אלו המופיעים באתר חברת הביטוח.  
ביטוח צלילה
איך מקבלים את כרטיס החבר או חידוש החברות?

 

פשוט מאוד. לאחר שסיימתם את התהליך של רכישת הביטוח ויש לכם את הפוליסה, לחצו על: מגיע לנו מתנה, רשמו את שמכם המלא, תעודת הזהות שלכם וכתובת הדוא"ל שלכם. בתוך מספר ימים נשלח אליכם בדואר חוזר אישור על הצטרפותכם/חידוש החברות שלכם בקבוצת הריף ולאחר מספר שבועות את כרטיס החבר.  

ואם לא מלאתם את  "מגיע לי מתנה"?  בפעם הבאה שתגיעו  לצלול באחד ממועדוני הקבוצה, הציגו את פוליסת הביטוח (זמנית או קבועה), מלאו  במקום טופס הצטרפות לקבוצת הריף ותיהנו מיידית מהנחת החבר. בעלי כרטיס חבר הזכאים לחידוש חברות יקבלו עם הצגת הפוליסה מדבקה שמאריכה את תוקף הכרטיס בשנה.

 

*מבצע מקבלים כרטיס חבר/מחדשים חברות  תקף רק לרוכשים ביטוח צלילה של א. רפאל (RDI ) שנרכש באחד ממועדוני הצלילה של קבוצת הריף, (בטלפון או בדלפק הצלילה), או דרך אתר הבית של קבוצת הריף.

קבוצת הריף שומרת לעצמה את הזכות לבטל או לשנות את תנאי המבצע ללא הודעה מראש