סיורי צלילה יומיים

הפלגות לאי האלמוגים
Lamer

על הספינה - ספינת הבית של קבוצת הריף היא ה"La Mer". ה - La Mer  היא יכטה דו תרנית (שמצויידת כמובן גם במנועים) באורך של 17 מטר ורוחב של 4.80  מטר. יש לה כושר שייט ל 15 נוסעים והיא מצויידת בקבינות ל-9 אנשים. בחרטום הספינה סיפון שיזוף הכולל מזרנים ו"פופים" והצללה למי שמעדיף להימנע משמש ישירה. בסיפון האחורי מקלחת מים מתוקים, משטח אחורי וסולמות ירידה למים לנוחיות הצוללים והשחיינים.  

לאן מפליגים ולמי מתאימה ההפלגה?  ההפלגות יוצאות לאי האלמוגים והם מתאימות לצוללים מוסמכים ומלווים שאינם צוללים.  למידע נוסף על הצלילה באי האלמוגים לחצו כאן .      

מאיפה יוצאים?  היציאה מהמרינה הצפונית של אילת.

מה כוללת ההפלגה - הפלגה חד יומית לאי האלמוגים שמהלכה יבצעו צוללים מוסמכים שתי צלילות מודרכות באתרי הצלילה המקיפים את האי, ומלווים שאינם צוללים יוכלו לבחור בין שחייה ושנירקול, או צלילת היכרות (בתוספת תשלום).  הפלגה זו כוללת ארוחת צהריים עשירה, שתייה חופשית, קר + חם, פירות העונה ועוד . . .     

מתי יוצאים כמה זמן נמשכת ההפלגה? יש להגיע  לספינה בשעה 08:30 ,  ההפלגה אל האי נמשכת כ- שעתיים. נבלה במים ובאזור האי מספר שעות  והחזרה המשוערת ב 16:30.

 

מחירים (מחיר למשתתף):  
הפלגה לאי ללא צלילות - 500

הפלגה הכוללת שתי צלילות  מודרכות - 650

תוספת לצלילת היכרות (מתווסף למחיר ההפלגה) - 200   

המחירים לעיל כוללים גם ויזה לאי האלמוגים ומיסי יציאה מהארץ.

תוספות אפשריות:
ניתן להגיע לספינה בערב שקודם להפלגה בשעה 22:00, להנות מלילה על הספינה (שינה בקבינות או על הסיפון), כולל ארוחת בוקר, בתוספת של 50 ₪ לאדם.    

 

חשוב לדעת: היציאה לאי האלמוגים מחייבת דרכון בתוקף,  כמו כן יש להעביר  לפני ההפלגה צילום דרכון  לפקס 086373130. בסופי שבוע יש להעביר דרכון עד יום רביעי

 

מועדי יציאה לאי האלמוגים -  בהזמנה מוקדמת ובתאום מראש. היציאה מותנית במינימום 8 משתתפים. ניתן להזמין את הספינה גם עבור מספר משתתפים נמוך מ -8  כאשר התשלום הוא עבור 8 משתתפים. 

 

לפרטים ותיאום יש להתקשר למרינה דייורס בטל: 086376787  
או לריף הדולפינים בטל: 08-6300101

 ט.ל.ח המחירים עשויים להשתנות ללא הודעה מראש