שומרי המפרץ

חוג הנוער "שומרי המפרץ" הוקם בשנת 2004 על ידי עמותת הסביבה האילתית, "עמותת מדבר וים". הקמת החוג נועדה להנחיל את נושאי הסביבה והים לדור ההמשך. אנחנו בקבוצת הריף מאמינים שחינוך ומודעות הם המפתח לשימור הסביבה והנחלת ערכי התנהגות נכונים לדור הזה ןלדורות הבאים ולפיכך אנו נותנים במה לפעילותם של שומרי המפרץ  באתר הקבוצה ומעניקים חסות לפעילויות שהם עורכים.

"שומרי המפרץ" נפגשים פעם בשבוע לאורך שנת הלימודים במהלך פגישות אלו נחשפים בני הנוער למגוון רב של הרצאות, פעולות, סיורים ולימודי העשרה בארבעה תחומים עיקריים:
1. לימוד הסביבה ומפרץ אילת
2. גיבוש חברתי
3. קורס צלילה
4. הכנה לצה"ל (בשיתוף בסיס חיל הים באילת) לאתר חיל הים לחצו כאן


ב "שומרי המפרץ" פעילים נערים ונערות מכיתות ט' ועד י"ב, מבתי ספר באילת וקיבוצי הערבה הדרומית.
בשנת - 2006, במסגרת החלטת עיריית אילת לנקות את חופי הים, לקחו על עצמם "שומרי המפרץ" להוביל את נושא הניקיון התת ימי סביב מפרץ אילת. במהלך השנה  - 2007 ביצעו צוללי 'שומרי המפרץ' - 9 מבצעי 'צלילת ניקיון'. בצלילות אלו הוצאו מקרקעית הים מאות קילוגרמים של אשפה. צלילות אלו פתוחות לקהל הרחב.

חוג נוער 'שומרי המפרץ' מנוהל על ידי מורי חן, תושב אילת וחבר עמותת מדבר וים. ירון דרעי מקיבוץ סמר מדריך את הקבוצה הבוגרת (052-23040640). עדי לביא, מדריך את הקבוצה הצעירה (052-8940661).
למצגת של פעילויות שומרי המפרץ לחצו כאן

הקליקו לכניסה לפרום ויש גם פורום פעיל המאפשר לשמור על קשר ולהתעדכן בפעילויות השוטפות. לכניסה לפורום לחצו כאן או הקליקו על התמונה   לגלריית התמונות ניתן לצפות גם בתמונות מהפעילויות השונות. לגלריית התמונות של שומרי המפרץ הקליקו על התמונה או לחצו כאן 

לא ידענו ... כן ידענו... הודעות על פעילויות תוכלו למצוא בפורום ובלוח המודעות של האתר מורי חן .