צלילת היכרות או צלילת נסיון

אם חשבתם  שהצלילה היא להרפתקנים בלבד וכי נדרשים כישורים מיוחדים על-מנת שתוכלו לצלול, אז טעיתם.

 

גם אם אין בכוונתכם להפוך לצוללים מהמניין זו עדיין לא סיבה שלא תוכלו להתנסות בחווית הצלילה. ניתן לחוות את העולם התת- מימי  ללא כל צורך בכישורים או הכשרה  מיוחדת. בקבוצת הריף מציעים לכם צלילת היכרות, (המוכרת גם כצלילת נסיון שתאפשר לכם מפגש ראשוני וקסום עם העולם התת - מימי המופלא של ים סוף  ובנוסף לכך, רק אצלנו תוכלו לצלול גם עם דולפינים בסביבתם הטבעית.

 


מתי מתקיימות צלילות היכרות?
 

 

צלילות היכרות נערכות בכל יום מימות השבוע, בכל השנה (למעט יום כיפור ויום הזיכרון). בריף הדולפינים בכל שעה בין השעות 09:00 ל 15:00 ובמרינה דיוורס מהשעה 08:30 ועד 16:00 (בקיץ ניתן לתאם צלילות גם לשעות מאוחרות יותר) .

 

האם כל אחד יכול להשתתף בצלילת היכרות? 

 

כל מי שגילו הוא 8 או יותר (אין הגבלת גיל מבוגר) שהינו בעל בריאות תקינה יכול להשתתף בצלילה 

 

כמה זמן זה לוקח ולאיזה עומק צוללים?     

 

לאחר שתגיעו למועדון תתבקשו לחתום על הצהרת בריאות, יתאימו לכם ציוד צלילה  ותפגשו את מדריך הצלילה האישי שלכם שיסביר לכם על מהלך הצלילה. ההתארגנות וההסבר נמשכים כחצי שעה ומכאן למים. לאחר תרגול קצר בעומק עמידה והתרגלות נצא לדרך...מדריך הצלילה הפרטי שלכם נמצא איתכם, צמוד צמוד בכל מהלך הצלילה ועד הסרת הציוד בסיומה.   הצלילה נמשכת כ -25 דקות והעומק המירבי שאליו נצלול הוא  6 מטר.

האם בגמר הצלילה אוכל לצלול באופן עצמאי?

צלילת היכרות נועדה לאפשר לכם הצצה אל העולם הקסום שמתחת למים אך אינה מכשירה אתכם כצוללים. אם נתפסתם ל"חיידק הצלילה" תוכלו להרשם לקורס צלילה באחד ממועדוני הקבוצה     

אפשר לצלם?

 

שתרדו למים ולא תהיה לכם מזכרת? לא אצלינו!  ניתן לקחת למים מצלמה דיגטאלית  והמדריך יצלם אתכם במהלך הצלילה.  בגמר הצלילה תקבלו את התמונות ע"ג דיסק (ניתן לפתח במרבית חנויות הצילום) או לתעד את הצלילה בוידאו (בריף הדולפינים). שירותי הצילום הינם בתוספת מחיר.   

 

ולבעלי נפש רומנטית -  אפשר לצלול בזוג ולהחזיק ידיים (אם רוצים) ואפילו, וכבר היו דברים מעולם, לנצל את ההזדמנות להצעת נישואין.          חשוב לדעת -
לפני הצלילה  תתבקשו ולחתום על טופס הצהרה רפואית (עבור קטין החתימה ע"י הורה/אפוטרופוס).

לידעתכם,  מצבים רפואיים שונים כגון: בעיות נשימה, בעיות לב, סינוסים, אסטמה, דלקת אוזניים, אפילפסיה, סוכרת, קלסטרופוביה, ניתוח/מחלה לאחרונה,  שימוש בתרופות  מסויימות,  אפשר שימנעו מכם להשתתתף בצלילה.   
עוד חשוב לדעת כי נשים בהריון מנועות מלהשתתף בצלילה וכי אין לטוס לפחות שעתיים מגמר הצלילה.