עבור: קבוצת ריף צלילה

מאת : יותם שמואלי

הנדון : ספארי במאי 2004

שלום,

 

safarigal

ראשית אני רוצה להודות לכם על ספארי מעולה שיצאתי אתכם. אבל זו לא הסיבה העיקרית שבגללה אני כותב מכתב זה. הסיבה היא בעיקר לשתף אתכם בלבטים אשר גרמו לי להחליט כי הפעילות הזו של הספארי מתאימה לי.

סיימתי קורס צלילה לשני כוכבים ביולי השנה ונשארתי עוד שבוע אחרי הקורס כדי לצלול באילת. צברתי עוד 10 צלילות באתרים השונים באילת ונסעתי חזרה הביתה.

 

לאחר כשבועיים הרגשתי רעידות בכל הגוף באמצע הלילה. שאלתי את עצמי מה זה? הבנתי, חסר לי חנקן. טוב אז כנראה שזה לא מדעי, אבל אני הרגשתי שאני חייב לצלול. כבר שנים אני חולם על צלילות בסיני אבל איכשהו זה נראה לי חלום רחוק.  כשראיתי באתר שלכם ספארי צלילה התחלתי  להתעניין באפשרות.

 

safarigal1

קראתי את החומר ואז עלו לי מספר שאלות : האם יש צורך בקבוצה או ניתן לצאת כיחיד? האם יש צורך בהרבה ניסיון בצלילה או גם הניסיון שלי מספיק? האם זה לא מוקדם מידי בשבילי? האם אני אסתדר בקבוצה שאני לא מכיר? החלטתי לברר וכתבתי מייל עם כל השאלות הללו. לאחר מספר שעות קבלתי תשובה מפורטת ( תודה עומר על הסבלנות והמענה היעיל לכל התשובות ) והחלטתי – אני הולך על זה.

 

נרשמתי לספארי של שלושה ימים למיצרי טיראן והתחלתי להתכונן להרפתקה. כשהגיע התאריך נפגשנו עם שאר הקבוצה במועדון באילת, אני הגעתי עם חבר ובאילת הכרנו את שאר הקבוצה. לשמחתי, חששותי כי יהיה קשה להתחבר לקבוצה לא מוכרת התבדו, וגיליתי שניתן למצוא חברים ובני זוג נוספים לצלילה.

 

safarigal2לאחר היכרות התארגנו ולקחו אותנו לגבול, שם פגשנו נציג שהעביר אותנו את הגבול ועלינו להסעה. אחרי שלוש וחצי שעות נסיעה הגענו לספינה. הגישו לנו ארוחת ערב טעימה ומיד למיטה. בבוקר התעוררנו לשלושה ימים של צלילות מדהימות ועושר תת ימי שהיה יותר מכל מה  שחלמתי עליו. אין ספק ספארי מומלץ ביותר !!! ההדרכה והעזרה של הצוות והקבוצה גרמו לכך כי גם הצלילות הזמן שבין הצלילות עברו בצורה מהנה ביותר.

אני רוצה להודות לצוות הנפלא על האירוח ברמת מיליון כוכבים ( אני העדפתי לישון על הסיפון מתחת לכיפת השמים כך שלא היה חוסר בכוכבים ) ועל הצלילות המדהימות שצללנו.

להתראות בשנה הבאה,

 

יותם