בכל מהלך  השנה  אנחנו נפגשים אתכם – הצוללים "משני עברי המתרס"  -  אנחנו מצידו האחד של הדלפק  כנותני השירות ואתם הצוללים מציוד השני כמקבלי השירות. אז נכון שנוצרים לא מעט קשרים אישיים שהם הרבה מעבר ליחסי עבודה, אבל באינטנסיבות של העבודה לא תמיד אנחנו יכולים להוריד את ה,מסיכות"  (לא של הצלילה) ולהיות קצת יותר משוחררים.
אז החלטנו שאנחנו מארגנים מפגש  חברים, כזה שיאפשר לנו להזכיר לכולנו שמה שמייחד אותנו מעבר למקצוענות ללא פשרות  זה הקשר האישי אתכם והנסיון לפתח קהילת צוללים ולא רק  קהל של לקוחות.
     
יום שבת  ה -  8/09  נבחר בתור יום ה"ש" , ועמ"נ  להקל על ההגעה בחרנו את במועדון הצלילה בתל אביב  בתור נקודת המפגש.
הייתה לנו תחרות לא קלה מול נבחרת  מופלאה שיצאה לנקום בצאצאי המנדט הבריטי באותו משחק מוזר שבו 22 אנשים בוגרים רודפים אחרי כדור קטן וחמקן, בועטים זה בזה ומצליחים לסחוט חרפות גידופים ולעיתים אף מחיאות כפיים מקהל של אלפים.
אכן, תחרות קשה בהחלט. אך מסתבר של כ – 100 צוללים שרופים הבחירה הייתה פשוטה (ומן הסתם גם מספקת בהרבה לאור תוצאת המשחק).

הנפשות שמאחורי האירוע

שקיעה ים תיכונית מרהיבה  בין תרני הספינות במרינה של תל אביב שימשה תפאורה מושלמת לשטיחים והכריות שנפרשו ברחבת המועדון, שהפך בן רגע למרכז של שאנטי.  ברז בירה שהוצב במקום סיפק  את המשקה הצונן חינם וללא הגבלה לכל משתתפי האירוע וצלחות של נישנושים ופוקצ'ות  טריות וחמות שזה עתה יצאו  מהתנור דאגו לאזן את רמת האלכוהול.

נרשמים ומתרשמים

שתי מערכות צלילה – האחת סגורה והשנייה חצי סגורה  שהוצבו במקום משכו תשומת לב מיוחדת ואלמלא נאלצנו לסגור את הערב היינו ממשיכים לספר בנפלאותיהן כל אותו הלילה משל  ביציאת מצריים עסקינן...
וכשכולם רוויים שבעים וטובי לב  עברנו  להגרלה וחלוקת פרסים שנערכה בין משתתפי המפגש. 

שאנטי

ככה יעשה למי שזוכה בפרס הגדולאת הפתעת הערב  סיפקו לנו שתי דמויות מפתח מעולם הצלילה המקומי – יונתן דרורי המוכר בחוגי העולם החשאי בשם ג'והני ואיתי זרחיה מנהל המועדון.
וג'והני,  סטודנט להנדסה ומדריך צלילה בימים כתיקונם התגלה כשילוב אולטימטיבי של "נערת הגלגל" מהשעשעונים הטלביזיוניים, כרוז מיומן  של מכירות פומביות וסוחר בורסה ממולח.

ומי שלא ראה את ג'והני מנהל את ההגרלה, מגלגל בלשונו וסוחף את איתי (בחור רציני בד"כ) למשהו שמזכיר  התהלבות לא ראה הגרלה אמיתי מימיו. 

ובסופו של יום הוכרזו גם הזוכים:  עינב כהן  בקורס סקוטר , 
מיכל שמול   בקורס הצלה  , רועי עובדיה   בספארי צלילה לסיני  ובפרס הראשון, במחשב צלילה מנטה עמית לוין
וזוהי הזדמנו להגיד תודה לכל מי שטרח להגיעתוודה לכל מי שבחר לצלול איתנו באחד ממועדוני הקבוצה.

להתראות במים...